טיפול ומניעת מחלות חורף

לפני מספר שנים, קבוצת מדענים מהרפובליקה הסינית הוזמנה לביקור על ידי הקהילה המדעית של ארה"ב. מטרת הביקור הייתה שיתוף מידע ורעיונות בתחום הבריאות והרווחה.

 

במשך כחודשיים ביקרו המדענים הסיניים ועמיתיהם האמריקנים במספר רב של מרכזי מחקר ודנו בנושאים מגוונים, החל מפיזיקה גרעינית, דרך תעופה וחלל ועד גישות מחקר וטיפול ברפואה.

 

באחד מהמפגשים נשאל ראש המשלחת הסינית – "מה לדעתו הנושא המשמעותי ביותר שלמד מביקורו באמריקה"?

 

המדען הסיני, חשב לרגע ואמר: "העניין המהותי ביותר שהבנתי בביקורנו הוא הדעה הרווחת אצל האדם המערבי שאין פתרון ממשי למניעת מחלות חורף כהצטננויות או שפעות למיניהן".

 

דבריו של המדען הסיני הפתיעו את כל הנוכחים במפגש שלחלוטין ציפו לתשובות מתחום אחר, מדעי יותר...

 

למרות שהשפעות הקשות מקורן בד"כ במזרח וסין עצמה הואשמה לא פעם בכך שמגיפות שפעת מהמסוכנות ביותר התפתחו דווקא במחוזותיה, הסינים – באמצעות טיפולי דיקור פשוטים יחסית, הצליחו להשפיע רבות על חומרת מופעי המחלה ועל קצב ההידבקות בקרב האוכלוסייה. 

 

על ידי גירוי של מספר נקודות דיקור (המופיעות בתרשימים למעלה) הצליחו הסינים להפחית באופן משמעותי את חומרת הסימפטומים של הלוקים בשפעת וכן גם למנוע הדבקות של אנשים בריאים בזמן המגיפה.

 

למרות שגירוי הנקודות באמצעות מחטי דיקור יהיה האפקטיבי ביותר, אפשר ורצוי גם לעסות אותן.

 

גירוי נקודות אלו – תורם לחיזוק מערכת החיסון ולפינוי גורמים מזיקים ביעילות יתרה.

 

אם אתם יודעים שיש לכם נטייה לפתח מחלות חורף כ-נזלת, הצטננות, שפעת, דלקת גרון וכו' אל תחכו למחלה, תתחילו לטפל בעצמכם כבר עכשיו, תעזרו לגוף שלכם להתחזק וכך תמנעו את המחלה מבעוד מועד.

אם ברצונכם לחזק את אפקט הטיפול או המניעה באופן טבעי - מומלץ ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולתאם טיפול בדיקור סיני או צמחי מרפא כך שיותאמו למצבכם האישי ויוכלו לספק תוצאות מיטביות.  

רפואה סינית - מרפאת מלכיאלי